cestovka, pojištění, hypotéky, investice, tréninky, personalistika

Cestovani
ID: 1004718

Resort SOL NESSEBAR BAY-MARE ****

Poloha
Hotelový komplex cca 2,5 km od centra města Nessebar.
Ubytování
Klimatizované 2-4 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vždy se sprchou a WC, Wi-Fi, minibarem, SAT TV, sejfem (za poplatek), telefonem a balkonem. Pokoj 4(+2) BM - dva propojené 2lůžkové pokoje vždy s možností přistýlky.  Pokoje 2(+2) BM a 4(+2) BM jsou orientovány na mořskou stranu.
Stravování
All inclusive
Vybavení a služby
Restaurace, italská restaurace, japonský koutek, lobby a snack bar, bar u bazénu, internetový koutek, WI-FI na recepci, TV místnost, kongresový sál.
Sport a zábava
Aquapark se skluzavkami, venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, stolní tenis, tenisové kurty (za poplatek), animace, vodní sporty.
Pláž
Písčitá, cca 50 m.
Doplňující informace
Program ALL INCLUSIVE dále zahrnuje: lehátka a slunečníky u bazénu v omezeném množství, dětský Mini Aquapark v komplexu Sol Nessebar, denní a večerní animace, fitness, wellness, hřiště.
Slevy pro děti
z ceny ubytování: dítě do 2 let bez nároku na služby - ZDARMA. Slevy pro pokoj 2(+2): První dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. Druhé dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 25 %. Slevy pro pokoj 4(+2): dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 12 let na základním lůžku - sleva 10 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 25 %.
Cena zahrnuje
ubytování a služby All Inclusive na vybraný počet nocí, asistenci delegáta. U zájezdů s leteckou dopravou zpáteční letenku Praha (Brno, Ostrava) - Burgas - Praha (Brno, Ostrava) včetně poplatků letecké dopravy, transfer z letiště do pobytového místa a zpět.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Ceny jsou kalkulovány k datu
K 20.9.2019
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
});
Vytvářím objednávku...