cestovka, pojištění, hypotéky, investice, tréninky, personalistika

Cestovani
ID: 773036
Poloha
V centru známého turistického střediska Pece pod Sněžkou.
Vybavení

celkem 4 restaurace a bary, kde servírují pokrmy z tradiční české a krkonošské kuchyně, ale také speciality moderní zážitkové gastronomie, bezlepková jídla i dětská menu, SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu s jedinečným výhledem, Sport a wellnes centrum nabízí vyhřívaný bazén s protiproudem, vířivku, saunu, posilovnu, kuželky, squash, ricochet, stolní tenis, lekce spinningu, masáže, zábaly, koupele, dětský koutek. V hotelu je půjčovna lyží, běžek, snowboardů a sáněk, možnost objednání lyžařské školy. WiFi v celém hotelu včetně pokojů.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním příslušenstvím, telefon, SAT TV, minibar, fén, trezor. Rodinné pokoje jsou 2 pokoje propojené dveřmi určené pro min. 2 dospělé osoby a maximálně 3 děti. Superior pokoje jsou pokoje ve vyšších patrech hotelu s výhledem, varný set s kávou a čajem, voda, ovoce, župan a pantofle na pokoji.
Stravování
Polopenze – snídaně i večeře formou bufetu. Obědy pro seniory - formou denního menu. V ceně vánočního pobytu je večeře formou slavnostního vánočního menu. V ceně silvestrovského pobytu je slavnostní silvestrovský bufet a program s mottem "SWING TIME".
Středisko
Pec pod Sněžkou
Lyžování
Sjezd – u hotelu je vlek pro děti, mírně pokročilé a začátečníky, v blízkém lyžařském areálu jsou sjezdovky všech stupňů obtížnosti. Hoteloví hosté mají skibus od hotelu zdarma (jezdí v sezoně, každých 30 min.). V hotelu je možné objednat lyžařskou školu. Běžky – Pec pod Sněžkou je východiskem rozmanitých běžeckých túr.
Tipy pro správnou volbu
- ZDARMA bazén, whirlpool, sauna, fitness, Wi-fi připojení, - ve vybraných termínech cenově zvýhodněné pobyty (1 noc včetně stravy zdarma) - v hlavní sezoně skibus a animační programy pro děti i dospělé - karta hosta se spoustou výhod a slev v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě - zvýhodněné pobyty pro seniory - plná penze za cenu polopenze (od 55 let) - speciální sleva za včasný nákup 60 dní před nástupem
Ubytovani dle programu
Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu za poplatek Místní poplatky jsou zahrnuty v ceně.
Dětská cena
- platí pro děti do 12 let a od 12 do 18 let. Děti do 12 let na přistýlce mají ubytování včetně stravy zdarma.
Nabídka programů
POBYTY PRO SENIORY (od 55 let) - plná penze za cenu polopenze (obědy zdarma)
Informace
Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu za poplatek Místní poplatky nejsou zahrnuty v ceně - úhrada na místě.
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
});
Vytvářím objednávku...