cestovka, pojištění, hypotéky, investice, tréninky, personalistika

Cestovani
ID: 1025079

PANON - Hodonín ***

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2 a 3 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon. (POZN. min. obsazenost ve 3-lůžkovém pokoji 3 platící osoby) Hotel nedisponuje pokoji s balkonem.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, konferenční místnost, Wi-Fi bezplatné, parkoviště, garáž pro kola. V blízkosti: krytý plavecký bazén se saunami, tenisová a squashová hala, zrekonstruované koupaliště se 3 bazény, s vodními atrakcemi pro děti, minigolf, hřiště pro volejbal, tenisové kurty i travnaté fotbalové hřiště.
FORMA STRAVY
Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
POBYT S PŘÍCHUTÍ VÍNA: doporučujeme pro měsíc ZÁŘÍ 2023: - Festival plný chutí - 28.9.23 Veselí nad Moravou - Mutěnské vinobraní - 1.9. – 3.9.23 Mutěnice – vystupuje skupina Fleret s Jarmilou Šulákovou a Argema - S vínem na cimbálem - 1.9.23 Dolní Bojanovice - Velkobílovické vinobraní - 23.9.23 Velké Bílovice – vystupuje Slza a David Deyl - Umění a řemeslo v KovoZoo - 16.9.23 Staré Město u Uherského Hradiště  Další možnosti v Hodoníně a okolí: • TENIS - antukové kurty, v zimě nafukovací hala (300 m od hotelu) • AIRSOFTOVÁ STŘELNICE, LUKOSTŘELBA, ČTYŘKOLKY, LASER GAME, SKÁKACÍ BOTY • MOTOKÁROVÝ OKRUH - 4 km od hotelu, více informací ZDE.GOLF SKALICA - SK, 10 km od hotelu více informací ZDE.CYKLO PŮJČOVNA -500 m od hotelu více informací ZDE.ZOO HODONÍN - 3 km od hotelu, více informací ZDE.VYHLÍDKOVÁ PLAVBA - ŘEKA MORAVA - 1,5 km od hotelu více informací ZDE. Pro hosty hotelu Panon 15% sleva • SQUASH - 30 m od hotelu (2 kurty) • SPINNING - 200 m od hotelu – areál krytého bazénu více informací ZDE.BOWLING - KUŽELKY; KULEČNÍK, LASER STŘELNICE - 1,5 km od hotelu, více informací ZDE. MÍČOVÉ HRY - 2,5 km od hotelu, více informací ZDE.DISCO Paladium - 200 m od hotelu, více informací ZDE.GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ -1,5 km od hotelu, více informací ZDE. • MASARYKOVO MUZEUM - 300 m od hotelu, více informací ZDE.MUZEUM NAFTOVÉHO DOBÝVÁNÍ - 1,5 km od hotelu, více informací ZDE. TIPY NA VÝLET • Zámek Milotice • zámek a skanzen ve Strážnici • Lednicko-Valtický areál • vykopávky slovanského území Mikulčice /areál Velká Morava/ • muzeum T. G. Masaryka • vinařské muzeum v Mutěnicích • plavba po řece Moravě • Baťův kanál • ZOO • vinařské cyklotrasy • vinné sklepy v Čejkovicích, Prušánkách, Mutěnicích, Mikulčicích, Sudoměřicích, Petrově-Plže, Svatobořicích, Čejči, Šardicích • Slovácké slavnosti • vinné trhy
DALŠÍ SLUŽBY
Na hotelu k dispozici pouze jedna dětská postýlka. Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Master Card, Visa, Visa Elektron, Diners Club, American Express, Maestro
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Letní koupaliště HODONÍN (100 m od hotelu) - víceúčelový bazén (19 x 48,8) - plavecká část, část s atrakcemi (vlnobití, šplhací síť, duha a perlička), tobogán, tří dráhová skluzavka. Rekreační bazén (1000m², max. 1,25 m) - nejrůznější vodní atrakce (divoká řeka, chrliče vody, dnové perličky, sedací bójky, vodní hřib, vodní ježek, masážní trysky, hadí skluzavka, zajíčková skluzavka. Dětský bazén). Dále v areálu: minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal. Krytý bazén HODONÍN (50 m od hotelu) - plavecký s délkou 25 m a dětský bazén, vše po rekonstrukci.
PARKOVÁNÍ
zdarma, garáž 180 Kč/noc
POBYT SE ZVÍŘETEM
180 Kč / noc
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Panon leží v Hodoníně na Slovácku, v blízkosti slovenských a rakouských hranic. Celý region je protkán četnými stezkami pro pěší i cykloturisty. V Hodoníně najdete plno kulturních památek a turisticky zajímavých staveb, např. zámek, Masarykovo muzeum, kostel sv. Vavřince, židovský hřbitov, ZOO. V blízkosti (do 15 km) můžete navštívit: barokní zámek Milotice, areály vinných sklepů Petrov a Nechory, archeologické naleziště v Mikulčicích a mnoho dalších památek. Do cca 30 km můžete obdivovatí Lednicko-valtický areál, hrad Buchlov či rekreační oblast Radějov. Příjemným zážitkem pro návštěvníky hodonínska je také plavba lodí po řece Moravě. Přístaviště a půjčovna lodí se nachází v Hodoníně U jezu
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Hodonína, na kruhovém objezdu u benzínové stanice OMV, po silnici č. 51 směr Holíč, za benzínovou čerpací stanicí Shell odbočit vlevo na ulici Koupelní (směr na koupaliště) a poté hned vpravo. Parkování před hotelem.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Hodonína na zastávku "Autobusové nádraží" (1,4 km). Odtud dále MHD č. 901 do zastávky "Masarykovo nám. - pojišťovna", odtud cca 700 m pěšky směr koupaliště (po Jánošíkově ulici). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do stanice "Hodonín" (2,2 km), odtud MHD č. 902 do stanice "Kulturní dům na ulici U Elektrárny (bus jezdí sporadicky), odtud cca 400 m pěšky směrem ke koupališti nebo autobusem č. 901 a 904 do zastávky "Masarykovo nám. - pojišťovna)", odtud cca 700 m pěšky směr koupaliště (po Jánošíkově ulici). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POBYT NA SLOVÁCKU (min. délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s polopenzí snídaně bufetové stoly, večeře menu o 2 chodech výběrem ze 3 jídel BONUSY ZDARMA: • 50% sleva na vstup do krytého bazénu Hodonín • 50% sleva do Denních lázní Hodonín • 50% sleva do Muzea T. G. Masaryka, Muzea naftového dobývání a geologie a Galerie výtvarného umění • 50% sleva na vstup do ZOO Hodonín
VELIKONOCE
VELIKONOČNÍ PROGRAM v okolí hotelu PANON Hodonín: Strážnice (4. - 5. 4. 2020): Velikonoce ve skanzenu - vynášení Morany, velikonoční hrkání, folklorní soubory, zdobení kraslice, pletení žily, tradiční jarmark aj. Moravská Nová Ves (11. 4. 2020): Velikonoce a víno - ochutnávka vína, velikonočních dobrot, cimbálová muzika Hodonín (11. 4. 2020): Velikonoční koupání otužilců - Přístaviště U Jezu - na řece Moravě od 14:00 hod Čejkovice (12. - 13. 4. 2020): Velikonoční otevřené sklepy Hodonín (23. 3. 2020) - Vítání jara - Přístaviště U Jezu - vystoupení folklorního souboru Důbravěnka, vynášení Moravy Hodonín - Hod vajcama (13. 4. 2020): Přístaviště U Jezu na řece Moravě, začátek od 14:00 hod (soutěž v kategoriích ženy, muži, děti).
CELKOVÁ KAPACITA
200 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
neplatí se
AKČNÍ NABÍDKA
• POBYTY S PŘÍCHUTÍ VÍNA • V BLÍZKOSTI LETNÍHO KOUPALIŠTĚ
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Panon Hodonín: - vedle hotelu letní koupaliště, tenisové kurty, squash, nově rekonstruovaný krytý bazén - ideální místo pro konání výletů do okolí
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
zdarma, garáž 180 Kč/noc
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
180 Kč / noc
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
neplatí se
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
});
Vytvářím objednávku...