cestovka, pojištění, hypotéky, investice, tréninky, personalistika

Cestovani
ID: 1027659
Poloha
Nachází v panoramatické části horské obce Carano, u města Cavalese a v údolí Val di Fiemme. Od centra Cavalese je vzdálenost 3,6 km a nejbližší lyžování je v Cavalese, část Alpe di Cermis, které je vzdálené cca 3 km od rezidence.
Další údaje
Rezidenční komplex apartmánů jsou situovány v části atraktivního lyžařského střediska Val di Fiemme. Z pokojů můžete obdivovat výhledy na slavné Dolomity. Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, nebo ty kteří preferují být spíše nezávislí.
Vybavení
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, úschovna lyží.
Za poplatek: wellness centrum (bazén, sauna – v ceně povinné klubové karty), malé zvíře (na vyžádání), 15 EUR/den, garážové stání, 10 EUR/den.
Ubytování
Apartmány se sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC) jsou vybaveny kuchyňským koutem, telefonem, TV, chladničkou a trezorem.
Typ Mono – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem a dalšími dvěma lůžky (může být i palanda).
Typ Trilo 5 – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice manželskou postelí, druhá ložnice s palandou.
Stravování
bez stravy
Doporučení
Rezidenční komplex apartmánů je situován v části atraktivního lyžařského střediska Val di Fiemme. Z pokojů můžete obdivovat výhledy na okouzlující Dolomity. Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, páry nebo ty, kteří preferují být spíše nezávislí.
Sport

Povinný poplatek splantný na místě: klubová karta Comfort - 26 EUR/den/MONO, 34 EUR/den/TRILO - karta zahrnuje spotřeby energií, ložní prádlo, ručníky, vstup do wellness, závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout), 1x set utěrek do kuchyně. Vratná kauce: 200 EUR/apartmán.
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
});
Vytvářím objednávku...