cestovka, pojištění, hypotéky, investice, tréninky, personalistika

Cestovani
ID: 1020206

Iberostar Club Boa Vista *****

Poloha
V klidné části přímo u písečné pláže Chevres, cca 10km od města Sal Rei.
Stravování
VIz program All Inclusive
Informace k ubytování
Top hotel řetězce Iberostar je situován přímo nad fascinující, širokou a několik kilometrů dlouhou pláží Chaves, v exotické krajině na břehu Atlantiku. Hotel nabízí vše pro pohodlí hostů pro chvíle odpočinku i zábavy – dospělým i dětem. Hotelová kuchyně připravuje velmi bohatou nabídku místní i mezinárodní kuchyně, množství nápojů i lahodných koktejlů.Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Vzdálenosti
pláže: u pláželetiště: 3 kmcentra: Sal Rei 10 kmnákupních možností: Sal Rei 10 km
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, klimatizace, hlavní restaurace, a la carte restaurace (za poplatek), bar, minidiskotéka, prádelna za poplatek, směnárna, obchod, bankomat, konferenční sál. V zahradě 2 bazény se slanou vodou, terasa na opalování s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.
Popis pokojů
Pokoj basic

klimatizace
TV se satelitním příjmem
telefon
Wi-Fi (zdarma)
vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
trezor (za poplatek)
velikost pokoje cca 28 m2 + balkon nebo terasa
standardní pokoj má nespecifikovaný výhled
Ubytování za příplatek
Pokoj s výhledem do zahrady, pokoj s bočním nebo přímým výhledem na moře - všechny cca 33 m2
Rodinný pokoj - pokoj s dvoulůžkem + obytná část s rozkládací pohovkou, velikost pokoje cca 38 m2 + balkon nebo terasa
Rodinný pokoj s výhledem na moře - pokoj s dvoulůžkem + obytná část s rozkládací pohovkou, velikost pokoje cca 38 m2 + balkon nebo terasa
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj BASIC: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar (voda pravidelně doplňována zdarma), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, velikost pokoje cca 28 m2.
Dvoulůžkový pokoj: viz dvoulůžkový pokoj basic,, balkon nebo terasa, výhled do zahrady, velikost pokoje cca 28 m2.
Dvoulůžkový pokoj Boční výhled moře: viz dvoulůžkový pokoj basic, boční výhled na moře, balkon nebo terasa, velikost pokoje cca 33 m2.
Dvoulůžkový pokoj Výhled moře: viz dvoulůžkový pokoj basic,, balkon nebo terasa, výhled na moře, velikost pokoje cca 33 m2.
Rodinný pokoj: viz basic, prostornější cca 38 m2, obývací část s rozkládací pohovkou, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj Výhled moře: viz. rodinný pokoj, navíc výhled na moře.
Zábava
Denní a večerní programy pro děti i dospělé.
Popis hotelu
vstupní hala s recepcíklimatizacehlavní restauracerestaurace s obsluhouminibarbarbar u bazénuWi-Fi (zdarma)minidiskotékaprádelna (za poplatek)směnárnaobchodbankomatkonferenční sál2x bazén a dětský bazén se slanou vodou (lehátka a osušky zdarma)miniklub (4–7 let)maxiklub (8–12 let)
Pláž
Druh pláže: písečná Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Hotel přímo u pláže Plážová dovolená Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar.
Sportovní aktivity zdarma
animační a zábavní programfitnessaerobiklukostřelbaaquafitaqua-gymplážový volejbalšipkynordic walkingbocciatenisstolní tenisvodní pólo
Sportovní aktivity za příplatek
SPA centrum s vnitřním vyhřívaným bazénemmasážeturecké láznějacuzzisaunavodní sporty na plážipůjčovna kol
Sport
Zdarma: fitness, aerobik, lukostřelba, aquafit, aqua-gym, plážový volejbal, šipky, nordic walking, boccia, tenis, stolní tenis, vodní pólo.Za poplatek: vodní sporty na pláži, půjčovna kol
Stravování v ceně
All Inclusive: 24 hodin, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Upozornění: v hlavní restauraci je po mužích vyžadováno nošení dlouhých kalhot.
All inclusive
snídaně, obědy a večeře formou bufetu
během dne lehké občerstvení
neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby
Karty
Visa, MC
Další informace
https://www.iberostar.com/en/hotels/cape-verde/iberostar-club-boa-vista/
Wellnes
Za poplatek: vnitřní vyhřívaný bazén, masáže, turecké lázně, jacuzzi, sauna
Internet
Zdarma: WiFi v celém hotelu.
Poznámka
Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Pobytová taxa: Osoby starší 16 let na Kapverdských ostrovech povinně hradí turistickou taxu cca 2,5 EUR/den (splatná na recepci hotelu, maximálně za 10 nocí).Bezpečnostní taxa:Povinná taxa (pro osoby od 2let) ve výši 3.400 CVA, kterou lze uhradit prostřednictvím on-line registrace do 5 dnů před odletem na www.ease.gov.cv nebo při příletu (proces na místě může trvat i několik hodin). Možno zajistit také prořednictvím CK Fischer.Vstupní formality: Pro vstup na Kapverdské ostrovy je nutné mít pas s minimální platností 6 měsíců po návratu ze země.
Pořádající ck: Fischer, a.s. IČO: 26141647
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
});
Vytvářím objednávku...