cestovka, pojištění, hypotéky, investice, tréninky, personalistika

Cestovani
ID: 974991

Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam

Harmonogram
1. den: Přílet do Marsa Alam, transfer z letiště a ubytování v hotelu s all inclusive.   2. den: Individuální volno s hotelu s programem all inclusive.
3. den: Po snídani check-out z hotelu a odjezd autokarem do Asuánu. Prohlídka Asuánské přehrady, považované za jeden z novodobých zázraků techniky 20. století, dále prohlídka Philae. Oběd na lodi a odpoledne návštěva botanické zahrady, kde se nacházejí vzácné druhy ptáků a rostlin. Večeře a nocleh na lodi. 
4. den: Snídaně a plavba směr Edfu, k městu, které v minulosti leželo na obchodní cestě vedoucí Arabskou pouští k Rudému moři. Prohlídka Edfu. Poté oběd na lodi a plavba do Kom Ombo s návštěvou chrámu. Pokračování cesty do Luxoru, večeře a nocleh na lodi. 
5. den: Po snídani na lodi návštěva Luxoru - města v jižní části starověkých Théb, na východním břehu Nilu. Návštěva chrámu v Luxoru, který byl vystavěn na počest Amenhotepa III. a chrámů v Karnaku. Oběd na lodi. Prohlídka Údolí králů - pohřebiště egyptských králů s 64 hrobkami vytesanými do skály. Prohlídka chrámu královny Hatšepsut s pozoruhodnými reliéfy, které zobrazují běžný i náboženský život. Přejezd k Memnonovým kolosům. Večeře a nocleh na lodi. 
6. den: po snídani transfer autokarem do Marsa Alam, ubytování v hotelu s all inclusive, volný program. 
7.den: pobyt v hotelu s all inclusive v Marsa Alam, volný čas k odpočinku. 
8. den: dle času odletu transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Pro přílety do Marsa Alam v neděli, program začíná již druhý den po příletu a individuální volno je 6. a 7. den.

V ceně zahrnuto
* 3 noclehy s plnou penzí během plavby na lodi 5*, 4 noclehy s all inclusive v hotelu 4* v Marsa Alam * stravování dle programu zájezdu * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery letiště - hotel -letiště, * česky/slovensky hovořícího průvodce * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Výhody
* Exkluzivně u Čedoku:  Prodlužte si dovolenou v Egyptě a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
});
Vytvářím objednávku...